Podotherapie Driessen in Huis van Weezenhof

Vanaf 1 juni 2021 zal Podotherapie Driessen op de woensdagmiddagen vanaf 13.00 uur zitting houden in Het Huis van Weezenhof.

“Wij vinden de opzet van Het Huis van Weezenhof een prachtinitiatief en omdat de locatie ook aansluit bij onze wens zitting te houden in Weezenhof kunnen we zo wat voor elkaar betekenen.

De podotherapeut behandelt mensen die klachten hebben tijdens de gang (lopen) of vanuit de stand, waar deze klachten voortvloeien uit een afwijkende voetstand. Dit doen wij inmiddels reeds 25 jaar met betrokken mensen.

Ook verzorgt de Podotherapeut met een team de Voetzorg van Diabetes Mellitus-patiënten met als doel het voorkomen van complicaties welke kunnen leiden tot wonden en/of amputaties.

Wij hebben er veel zin in om in uw Huis mensen te helpen en daarnaast te adviseren om zodoende de zelfredzaamheid te bevorderen.”

Met vriendelijke groet,
Team Podotherapie Driessen-Weezenhof
Tel. 024-3552470

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com